Apartmány na Makarské riviéře na týden jen za 1170,-Kč

Vila Mirnna 

Chorvatsko, Makarská riviéra

Mirnna vila

Vila Mirnna se nachází téměř ve středu letoviska, cca 50 m od centra s obchody a restauracemi. Vzdálenost od sportovního centra 250 m. Dům je 4 podlažní a apartmány jsou jak v přízemí, na 1., 2. patře, tak i v podkroví.

Všechny apartmány mají SAT/TV, klimatizaci a Wi-Fi připojení zdarma. Typ S 1/2+1 je jedna místnost (studio) se 2 lůžky a 1 přistýlkou, typ S 1/2+2 místnost se 2 lůžky s možností dalších 2 přistýlek, typ A1/2+2 APT má 2lůžkovou ložnici a možnost 2 přistýlek, typ A 2/2+2 APT – dvě 2lůžkové ložnice a možnost 2 přistýlek – vždy je to denní místnost s rozkládacím gaučem vhodným jako přistýlka pro 1 nebo 2 osoby, vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, balkon/terasa, ne všechny apartmány mají orientace na mořskou stranu. Hostům je na zahradě k dispozici gril.

Destinace

Je nejjižnějším místem Makarské riviéry, ležícím pod mohutným masivem hory Rilič. Bývalá rybářská vesnice, která byla vybudována na zbytcích římské osady Labineca. Město leží uprostřed zeleně u jadranské magistrály. Zdejší oblázkové pláže patří k nejkrásnějším na Makarské riviéře.

Cena zahrnuje:

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid, klimatizace, pobytová taxa, WI-FI, parkovné

Cena nezahrnuje:

doprava, cestovní pojištění, stravování, ručníky, utěrky

 

Výběr termínu

Náhled zájezdu:

 

 

 

Napsat komentář