Když na hory tak do Krakonoše v Rokytnici nad Jizerou cena za osobu již od 1725,-kč

 

Rodinný Hotel Krakonoš se nachází přímo v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. 

Číslo termínu: 143 024 488  
Termín zájezdu: 22.11. – 25.11.2018 (4 dny / 3 noci)  
Doprava: Vlastní  
Strava Snídaně  
Celková cena za osobu od: 1 725 Kč

Nezávazná kalkulace zde

Hotel Krakonoš nabízí návštěvníkům Rokytnice nad Jizerou v jedno až pětilůžkových pokojích ve dvou kategoriích *** a standart. Ke standardnímu vybavení pokojů patří: sprcha, WC, TV, hotelový telefon a fén, dále SAT TV, internet.

pokoj hotelu Krakonoš

K vybavení hotel patří recepce, restaurace, vinárna a sauna s odpočívárnou. K dispozici jsou i masáže.

Ubytování v Rokytnici nad Jizerou
restaurace hotelu Krakonoš

Ke stravování slouží hotelová restaurace s kapacitou až 65 míst, dále si můžete posedět ve vinárně o kapacitě 36 míst. Restaurace i vinárna jsou nekuřácke.

Co se týče lyžování tak v blízkosti jso dva skiareály.

Ski areál Studenov se rozkládá v nadmořské výšce 620–933 m n. m. Je dostupný z centra Rokytnice nad Jizerou a je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především u rodin s dětmi a snowboardistů. Najdete zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek. Modrou a červenou sjezdovku využijí lyžaři začátečníci, středně zdatní i pokročilí. Z konečné stanice LV 1000 je možné se napojit na běžeckou Krkonošskou magistrálu.

Lyžařský areál Horní Domky se rozkládá v Horní Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 – 1.315 m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 14,4 km a místy šířky až nádherných 100 m.

Aktuální info o cenách skipasů získáte zde 

 Mapa

Napsat komentář