Využijte začátek příští letní sezóny v Řecku za fantastických 9390,-Kč

Apartmánový komplex Comfort Blue Sky Beach

Číslo termínu: 160 049 363  
Termín zájezdu: 13.5. – 20.5.2019 (8 dní)  
Doprava: Letecky  
Strava All Inclusive  
Celková cena za osobu od: 9 390 Kč za 1 500 Kč s chytrou zálohou  

Apartmánový komplex Comfort Blue Sky Beach se nachází přímo u písečné pláže, která je od apartmánů oddělena pouze místní komunikací

Blue Sky Beach

.Klienti, kteří si zakoupí zájezd do Comfort Blue Sky Beach, mohou využívat v rámci all inclusive pláž u hotelu (lehátka a slunečníky zdarma) a nápoje na pool baru (vzdálenost cca 100 m).

Nezávazná objednávka zde

pláž

Komplex Blue Sky Beach se skládá z hlavní budovy Blue Sky Beach, kde jsou rodinné pokoje pro 2-4 osoby a dvoulůžkové pokoje pro 2 osoby.

pokoj Blue sky beach

Dvoulůžkové pokoje v hlavní budově prošly v zimě 2017/2018 rekonstrukcí. Ve vedlejší anexové budově Big Rooms (cca 10 m), je 6 apartmánů pro 2 – 4 osoby. Další anex se nachází cca 80 m od hlavní budovy – studia Chrisanthi a studi Dafni. Blue Sky Beach se nachází v klidnějším místě, na rozhraní letovisek Kokkini Hana a Gournes.

Centrum Kokkini Hani je vzdáleno cca 500 m a centrum sousedního letoviska Kato Gouves je cca 1,5 km. Nedaleké letiště je vzdáleno jen cca 12 km. V okolí aparthotelu se nachází různé obchůdky, markety, kavárny, bary, restaurace, atd.

bazen u komplexu

Tento zájezd je vhodný pro klienti, kteří vyhledávají dovolenou za výhodnou cenu s programem all inclusive.

Animační programy pro děti a dospělé Vám umožní využít zábavy během Vašeho pobytu. Pokud však animační programy nevyhledáváte a chcete jen relaxovat a odpočívat, krásná písečná pláž přímo u Blue Sky Beach je k tomu jako stvořená.

Oficiální kategorie hotelu jsou 4* naše prodejní kategorie jsou 3*. Během zimního období jsou naplánované další renovace, např. baru, lobby a restaurace.  

Kam vlastně jedeme:

Napsat komentář