Na Svatého Valentýna do Paříže

Eurovíkend na svatého Valentýna v Paříži

Paříž je hlavní město Francie. Protéká jí řeka Seina ve směru od východu k západu, kde se u města Le Havre vlévá do Atlantského oceánu. Paříž je nejzajímavější turistickou destinací na světě, s více než 30 miliony zahraničních návštěvníků ročně.

Číslo termínu: 181 451 106  
Termín zájezdu: 14.2. – 17.2.2019 (4 dny / 3 noci)  
Doprava: Letecky  
Strava Snídaně  

Další informace zde

 

Hotel se nachází 20 minut od Montmartre area, Sacré Cœur, a méně než 15 minut od památek jako: Opéra Garnier, Galeries Lafayette, Printemps, Madeleine, Louvre, Musée Grévin, Théâtre des Variétés, Théâtre des Nouveautés, Théâtre du Gymnase, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Concorde, Tuileries, Place Vendôme, Buttes Chaumont, Moulin Rouge, Stade de France, Cathedral Notre Dame de Paris, Eiffel Tour. Nedaleko hotelu je stanice metra PER a autobusu Square Montholon (linky 26, 32, 42, 43 and 48) nebo Cadet (linka 85).

K vybavení hotelu patří Wi-Fi, bar, trezor na recepci, výtah, počítač s internetem na recepci, parkoviště za poplatek.

pokoj v hotelu

K dispozici jsou pokoje single, double a twin. Vybavení pokojů: WiFi, dvojitá okna, minibar, žehlička s žehlícím prknem na vyžádání, mramorová koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, telefon s budíkem, káblová televize. Hotel je klimatizovaný a nekuřácký!

Hotel nabízí možnost snídaně, která je podávaná buď na pokoji nebo ve snídaňové místnosti. Jiné stravování mimo hotel.

Při programu kombinujte plavbu po řece Seine s čerstvou pizzou na břehu řeky u Eiffelovy věže. Hlavní body – hodinová plavba – čerstvě upečená pizza a nápoj Doba trvání Seine Cruise 1 hodinu .Mimo sezónu (říjen až březen) – od 11:15 do 21:00. Každých 45 minut Hlavní sezóna (duben až září) – od 10:30 do 21:30. Každých 30 minut Ostatní Pizza – kdykoli mezi 11:00 a 22:00. Typ poukázky: TištěnéTištěný poukaz nutný míst s sebouVýchozí bod:Port de Suffren – 75007 – Paříž – FRNejbližší dopravní zastávky jsou „Bir Hakeim“ (linka 6) a „Champ de Mars Tour Eiffel“ (RER C). Ujistěte se, že dorazíte na místo setkání nejméně 20 minut před začátkem turné.Stravování končí 10 minut před odjezdem.Koncový bod: Stejný jako výchozí bod Cena na osobu od: 720Kč Plavba po Seině 

 Hlavní body – Plavba po Seině v srdci Paříže – Výjimečné pohledy na mosty a památky hlavního města – Unikátní komentáře anglicky a francouzsky mluvícího průvodce.Prvním orientačním bodem, který můžete obdivovat nedlouho po zvednutí kotvy, je muzeum Louvre. Jeho stavba byla zahájena v roce 1204 a dokončena až do roku 1858, kterou můžete vidět z rozdílů ve stylu. Původně to byl královský hrad předtím, než se stalo muzeem v roce 1793, a stal se pozoruhodně jedním z nejkrásnějších muzeí na světě. 

Plavba po Seině

Během plavby budete mít možnost pozorovat z jedinečné perspektivy Musée d’Orsay, v níž sídlí nádherné impresionistické malby velkých umělců, jako jsou Renoir a Monet. Pohled na katedrálu Notre-Dame, skvělý příklad gotického umění, bohatě zdobený krásnými sochami a chrličemi. Než skončí vaše cesta, projdete přes Pont-Neuf (nový most), který je i přes své jméno nejstarším stáním most v Paříži. 

Večeře v Moulin Rouge s transferem od / do hotelu
Pokud jste v Paříži pak si nenechte ujít proslavený kabaret Moulin Rouge, nejslavnější noční klubu na světě.Hlavní body- Noc vašich snů v nejslavnějším kabaretu na světě – jedinečné prostředí pro večeři- Dvě gurmánské menu, ze kterých si můžete vybrat.Nenechte si ujít speciální večer v Moulin Rouge, slavném pařížském kabaretu, který se nachází v okrese Pigalle v červeném světle, na úpatí Montmartru. Otevřením dveří v roce 1889 v době La Belle Époque se The Moulin Rouge stalo kontextem společenské transformace, která by šla dolů do historie a byla po mnoho let místem zvoleným různorodou veřejností, aby si užívala své riskující kabaretní show, hry a dokonce i filmy !Legenda o Moulin Rouge byla v průběhu let zfalšována a sloužila jako inspirace pro renomované umělce jako jsou Toulouse Lautrec a Renoir. Posaďte se a vychutnejte si dokonalou show francouzského kankánu.  

Ubytování v hotelu je možné zařídit i s vlastní dopravou. Zvýhodněné ceny za transfery z letiště na hotel a zpět na letiště v odjezdu na vyžádání. Možnost zakoupení fakultativních výletů.

Cena zahrnuje zpáteční letenku, ubytování se snídaní, letištní taxy a poplatky, příruční zavazadlo na palubu, návrh cesty z letiště na hotel a zpět městskou hromadnou dopravou + všeobecné informace o dopravě ve městě a cenách taxislužby, informace o památkách a kulturních akcích, pojištění CK.

Cena nezahrnuje transfery z/na letiště, delegáta, průvodce, odbavení zavazadla (za poplatek), pobytovou taxu.

 

Napsat komentář