Poznejte Vánoční Amsterdam na 3 dny za 1990,-

Vánoce v   Nizozemí. Objevte kouzlo Vánoc v Amsterdamu.

Číslo termínu: 162 312 860  
Termín zájezdu: 14.12. – 16.12.2018 (3 dny)  
Doprava: Autobus  
Strava Bez stravy  
Celková cena za osobu od: 1 990 Kč

Nezávazně objednat zde      

Pojďme společně navštívit kouzelný předvánoční Amsterdam! Toto romantické město Vám jistě vykouzlí vánoční náladu. Navštívíme vánoční trhy, muzea a čas bude i na posezení v kavárně či na vánoční nákupy.

Amsterdam

Program zájezdu :

1. den: odjezd z Brna v cca 17:00

2. den: Po příjezdu do centra města Vás čeká prohlídka města s průvodcem. Uvidíte Oude Kerk, nejstarší kostel v Amsterdamu, který stojí přímo ve čtvrti Červených luceren, projdeme se na náměstí Dam a poté navštívíme Muzejní čtvrť, kde se nacházejí četná muzea např. Národní muzeum Rijksmuseum, muzeum moderního umění Stedelijk Museum, Muzeum Vincenta Van Gogha nebo brusírnu diamantů.

Amsterdam

Odpoledne je na programu návštěva  vánočních  trhů, kde ochutnáte místní speciality,nakoupíte vánoční dárky nebo si vychutnáte místní atmosféru v některé z místních kaváren.

Večer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

3. den: příjezd do Brna odpoledne

Nástupní místa za příplatek : 
Jihlava 20:00, Humpolec 19:10 – příplatek 200 Kč

Poznámka : 
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či ternímů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Nástupní místa zdarma : Brno 17:00

Cena zahrnuje dopravu zahraničním busem (WC, klimatizace, DVD, bar-teplé a studené nápoje za Kč), služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb

Cena nezahrnuje cestovní pojištění 30 Kč/osoba, vstupy do památek, místenku v buse 200 Kč/osoba

Napsat komentář