Rezidence Principe Marmolada, Itálie

 • Hotel je situován v oblasti Marmolada – Sella Ronda, ve vzdálenosti pouhých 20 m od lanovky směřující na Marmoladu. Lyžařské vleky s napojením na okruh Sella Ronda se nachází ve vzdálenosti asi 450 m, zastávka skibusu směřujícího do střediska Civetta je vzdálena pouhých 50 m.

 Termín:
2.1. – 6.1.2020 (5 dní), doprava vlastní, bez stravy

Objednat nezávazně

 

 • Vybavení

  Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a výtahy, dvě restaurace, společenská místnost, piano bar a úschovna lyží. Hosté mohou využít parkovací místa před hotelem (krytá garáž je na vyžádání předem – poplatek hrazen na místě). Dětem se nabízí miniklub. Součástí hotelového vybavení je wellness centrum s malou tělocvičnou, bazén, sauna, whirlpool a solárium.

 • Ubytování

  Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné až dvou přistýlek a s vlastním sociálním zařízením. K některým pokojům náleží balkon (nelze předem rezervovat, za příplatek 7€/den).

 • Strava

  Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje kontinentální snídaně a večeře formou pevně stanoveného tříchodového menu. Nápoje jsou k dispozici za příplatek.

 • Služby

  Povlečení a ručníky se poskytují bezplatně. Hosté mohou za poplatek využívat bazén, turecké lázně, wellness, whirpool a saunu. Za poplatek se nabízí také solárium a možnost internetového připojení ve společenské místnosti. K dispozici je také billiard

  Další lyžařské zájezdy

Napsat komentář