Silvestr v Českém Švýcarsku jen za 1133,- s polopenzí

pěkný hotel za rozumnou cenu

Silvestrovský pobyt v Českém Švýcarsku na 3 dny s polopenzí.

Číslo termínu: 144 486 644  
Termín zájezdu: 30.12.2018 – 1.1.2019 (3 dny / 2 noci)  
Doprava: Vlastní  
Strava Polopenze  
Celková cena za osobu od: 1 027 Kč

Nezávazná objednávka zde

Hotel Bellevue se nachází na okraji národního parku České Švýcarsko v obci Jetřichovice a je obklopen fantastickými pískovcovými skalami. Je jedním z výchozích bodů turistických cest do překrásného skalního labyrintu s jedinečnými přírodními výtvory jako jsou například světoznámá Pravčická brána. 

V zimě při dobrých sněhových podmínkách se můžete vydat do okolí na běžkách. Nezapomenutelný zážitek ve Vás jistě zanechá také projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou na řece Kamenici. Tyto přírodní krásy vytvořily z krajiny v okolí Jetřichovic vyhledávané místo, kde se můžete obdivovat i charakteristické lidové architektuře. Pěší turistika a cykloturistika, výlety lodí po Labi z Děčína do Hřenska a Bad Schandau, na pevnost Königstein a do Míšně.

V případě dobrých sněhových podmínek v zimě se dá na běžkách vyjít přímo od hotelu do okolí. Sjezdovka Jedlová (Lužické hory) asi 12 km od hotelu.

 Hotel se skládá ze 2 budov, ve kterých jsou umístěny 1/2/3 nebo 4 lůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven TV, sociálním zařízením, některé 2lůžkové pokoje mají balkon. K dispozici jsou také rodinné pokoje , které mají 2 propojené místnosti.

ubytování
pokoje

 V hotelu je k dispozici v restaurace, klubovna a hala WiFi zdarma, výtah, dále je zde stolní tenis, 2x dráha s automatickým kuželníkem, venkovní bazén, dětský bazén, sauna, masáž, dětské venkovní hřiště.

Hotelová klubovna
Klubovna hotelu

Hotel má parkoviště, které je sledované kamerou a na noc se uzavírá závora.

Cena hotelového ubytování zahrnuje polopenzi, parkování, využití stolního tenisu a venkovního bazénu. Pobyt je možný i se psem. Pojištění zvířat máte ?

Hotelová restaurace
restaurace hotelu

Cena nezahrnuje místní poplatky, poplatek za kuželník, saunu, masáže, za mazlíčka (90,- Kč/ noc), příplatek za pobyt ze soboty na neděli o Vánocích (23. – 27.12.) a o Silvestru (28.12. – 1.1.) 90,- Kč/ os. / noc, příplatek za Vánoční menu (500,-Kč / os.) a Silvestrovské menu (950,-Kč / os.).

 

Napsat komentář