| |

Jeseníky s plnou penzí na 6 dní za 2600,-Kč

Jeseníky s plnou penzí na 6 dní za 2600,-Kč

Hotel Paramon se nachází v rekreační oblasti Hrubého Jeseníku, v obci Suchá Rudná (700 m n.m.), cca 7 km od lázní Karlova Studánka.

Číslo termínu: 166 326 059  
Termín zájezdu: 4.1. – 9.1.2019 (6 dní)  
Doprava: Vlastní  
Strava Plná penze  
Celková cena za osobu od: 2 600 Kč

Nezávazná kalkulace zde

Běžky – přímo před hotelem se nacházejí strojově upravované trasy. Sjezd – lyžařský areál Ski Annaberg (cca 5 km od hotelu) – 2 upravované a zasněžované sjezdovky, lyžařská škola. Lyžařský areál Annaberg se nachází u silnice z Vrbna pod Pradědem do Bruntálu, na jižní straně Andělského vrchu. Díky své nadmořské výšce jsou zde dobré sněhové podmínky. Další možnost -v blízkém lyžařském středisku Ovčárna – Petrovy kameny (cca 12 km) a v Karlově (cca 10 km), Malá Morávka (cca 8 km).

K vybavení hotelu patří restaurace, sauna, malé fitcentrum, masážní vana, stolní tenis, biliár, dětský koutek, místnost s TV, lyžárna. Výtah není k dispozici.

restaurace hotel Paramon
hotelová restaurace

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (pevná plnohodnotná lůžka), sprcha, WC. Zdarma zapůjčení TV v recepci hotelu.(omezené množství)

Hotel Paramon pokoje
pokoje

Stravování  snídaně bufetovým způsobem, večeře výběrem ze 3 jídel.

Ke koupání můžete využít krytý bazén s řadou vodoléčebných atrakcí v lázních Karlova Studánka (cca 7 km), wellness centrum v Bruntále (cca 14 km) – tobogán, plavecký bazén.

Parkování u hotelu zdarma. Fitcentrum zdarma. U pobytů pro seniory možnost zajištění odvozu z Andělské hory nebo Světlé hory k hotelu (za poplatek).

Kde se hotel nachází:

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *