| |

Tahiti Pearl Beach Resort Francouzská Polynésie odlet listopad na 12 dní

Tahiti Pearl Beach Resort ,Francouzská Polynésie, Tahiti

Číslo termínu: 149 650 153  
Termín zájezdu: 29.11. – 10.12.2018 (12 dní)  
Doprava: Letecky  
Strava Bez stravy  
Celková cena za osobu od: 79 790 Kč

Nezávazná kalkulace zde

Tahiti Pearl Beach Resort se nachází 10 minut autem od centra města Pape’ete. Využít můžete bezplatnou kyvadlovou dopravu, která  do města jezdí 6 dní v týdnu. Resort se nachází v tropické zahradě vedle krásné černé písečné pláže a nabízí nekonečný bazén, denní wellness a fitness centrum.

K vybavení hotelu patří nekonečný bazén, denní wellness a fitness centrum. denní aktivity, mezi které patří tahitské tance, jóga a aqua aerobik. Ze soukromé terasy všech klimatizovaných pokojů v hotelu Tahiti Pearl Beach je úchvatný výhled na zátoku Matavai. je zde k dispozici satelitní TV a některé pokoje mají na balkoně vířivku. Hosté mohou využívat nepřetržitě otevřené business centrum.

hotelový pokoj

Ze soukromé terasy všech klimatizovaných pokojů v hotelu Tahiti Pearl Beach je úchvatný výhled na zátoku Matavai. Zdarma je zde k dispozici satelitní TV a některé pokoje mají na balkoně vířivku.

restaurace

V restauraci Hiti Mahana na pobřeží  můžete ochutnat jídla tahitské, jihovýchodoasijské a středomořské kuchyně. Do baru Bay s výhledem na zátoku Matavai můžete zajít na tropické koktejly.

Hosté mohou zdarma využívat nepřetržitě otevřené business centrum. Denní wellness centrum Le Spa nabízí různé masáže, procedury a vířivku. Z fitness centra budete mít nádherný výhled na oceán. Sauna a parní lázeň jsou každý den v provozu od 9:30 do 19:00. Volnočasové aktivity v rezortu zahrnují každodenní kulturní program a umělecké a řemeslné kurzy.

Písečná pláž je přímo u resortu.

pláž Tahiti

Tahiti je hornatý ostrov, kterému dominuje vrchol hory Orohena se svými 2.241 metry, která se tyčí hned vedle ostatních známých horských siluet Aorai (2.066 m), Diadem (1.321 m) a poblíž hory, které dal jméno Dumont d´Urville, hory Marau (1.493 m).


 

Hlavní město Papeete se rozkládá na severovýchodním pobřeží spolu s přístavem chráněným útesy. Město Papeete, které je politickým a ekonomickým srdcem země, je ohraničeno pruhem pobřeží a pásem hor, obklopeno ostrovy, které jsou nyní pokryty luxusními residencemi.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *