Penzion Koliba v západních Tatrách na Slovensku jen za 920,-Kč

Penzion Koliba, Západní Tatry, Slovensko

Číslo termínu: 148 530 309  
Termín zájezdu: 25.1. – 27.1.2019 (3 dny)  
Doprava: Vlastní  
Strava Snídaně  
Celková cena za osobu od: 920 Kč

Termíny a kalkulace zde

Penzion Koliba  najdete v centru městečka Dolný Kubín. Poskytuje ubytování ve stylových pokojích vybavených WC a TV. Penzion je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené. Stylové prostředí penzionu nabízí možnost vychutnat si krajové gastronomické speciality v příjemné atmosféře, obohacené každý páteční večer o folklórní hudbu.

Dolný Kubín  se rozkládá v údolí Malé Fatry, Chodských vrchů a oravské Magury je ideálním východiskem pro turisty, kteří navštíví Oravu. I když je Dolný Kubín malé městečko, má co nabídnout. Na krásném hlavním náměstí najdete muzea, galerii, restauraci, penzion, kino i čajovnu. Dolný Kubín má i několik sportovních zařízení jako krytý bazén, tenisové kurty, fotbalový stadión, fitness centrum, sauna solárium.

„Kde se nachází Dolný Kubín?“.

Do Dolného Kubína se dostanete přes Žilinu, která je přístupná po dálnici a dále směrem na Ružomberok.

Restaurace Penzion Koliba na Slovensku

Ubytováni budete ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádio a připojením na internet přes Wi-Fi. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pohádkových chaloupkách s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou se společenskou místností, TV, připojení k internetu přes Wi-Fi a krbovou pecí.

pokoje Penzion Koliba Slovensko

V létě můžete využít krytý bazén v hotelu PARK (200 m), termální koupaliště Bešeňová (28 km), Oravice (55 km).

V zimě Vás nadchne lyžařský areál KUZMÍNOVO, který  se nachází jen 100 m od penzionu – 3 vleky, umělé zasněžování a večerní osvětlení. Nejdelší sjezdovka cca 900 m dlouhá s převýšením 200 m – vhodná pro středně náročné lyžaře. Areál na KUBÍNSKÉ HOLI (6 km) – 1396 m. n.m., čtyřmístná sedačka a 8 vleků MALÁ LUČIVNÁ (16 km) – dvoumístná sedačková lanovka, 6 vleků a 1400 m dlouhá černá sjezdovka uspokojí i náročného lyžaře.

  • Cena zahrnuje:

    Rekreační pobyt penzion

    Cena za osobu se snídaní.

  • Cena nezahrnuje:

    • Rekreační poplatek
    • Pobyt se psem

 Kde se nachází Penzion Koliba ?

Napsat komentář