Penzion Koliba v západních Tatrách na Slovensku jen za 920,-Kč

Penzion Koliba, Západní Tatry, Slovensko

Číslo termínu: 148 530 309  
Termín zájezdu: 25.1. – 27.1.2019 (3 dny)  
Doprava: Vlastní  
Strava Snídaně  
Celková cena za osobu od: 920 Kč

Termíny a kalkulace zde

Penzion Koliba  najdete v centru městečka Dolný Kubín. Poskytuje ubytování ve stylových pokojích vybavených WC a TV. Penzion je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené. Stylové prostředí penzionu nabízí možnost vychutnat si krajové gastronomické speciality v příjemné atmosféře, obohacené každý páteční večer o folklórní hudbu.

Dolný Kubín  se rozkládá v údolí Malé Fatry, Chodských vrchů a oravské Magury je ideálním východiskem pro turisty, kteří navštíví Oravu. I když je Dolný Kubín malé městečko, má co nabídnout. Na krásném hlavním náměstí najdete muzea, galerii, restauraci, penzion, kino i čajovnu. Dolný Kubín má i několik sportovních zařízení jako krytý bazén, tenisové kurty, fotbalový stadión, fitness centrum, sauna solárium.

Restaurace Penzion Koliba na Slovensku

Ubytováni budete ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádio a připojením na internet přes Wi-Fi. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pohádkových chaloupkách s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou se společenskou místností, TV, připojení k internetu přes Wi-Fi a krbovou pecí.

pokoje Penzion Koliba Slovensko

V létě můžete využít krytý bazén v hotelu PARK (200 m), termální koupaliště Bešeňová (28 km), Oravice (55 km).

V zimě Vás nadchne lyžařský areál KUZMÍNOVO, který  se nachází jen 100 m od penzionu – 3 vleky, umělé zasněžování a večerní osvětlení. Nejdelší sjezdovka cca 900 m dlouhá s převýšením 200 m – vhodná pro středně náročné lyžaře. Areál na KUBÍNSKÉ HOLI (6 km) – 1396 m. n.m., čtyřmístná sedačka a 8 vleků MALÁ LUČIVNÁ (16 km) – dvoumístná sedačková lanovka, 6 vleků a 1400 m dlouhá černá sjezdovka uspokojí i náročného lyžaře.

  • Cena zahrnuje:

    Rekreační pobyt penzion

    Cena za osobu se snídaní.

  • Cena nezahrnuje:

    • Rekreační poplatek
    • Pobyt se psem

 Kde se nachází Penzion Koliba ?

Napsat komentář