Zažijte to nejlepší z Londýna se slevou až 50%

Londýn

Co si nesmíte nechat ujít při návštěvě Londýna

V Londýně je toho k vidění opravdu mnoho a málokdo vše za jednu návštěvu stihne. Navíc Vám poradíme jak ušetřit až 50% z ceny vstupů na památky.

Buckinghamský palác

Jeden z největších symbolů Londýna a sídlo britského panovníka. Také se zde konají významné státní akce. Pokud si chcete blíže představit velikost paláce, má celkem 775 pokojů. Postaven byl v roce 1703 pro vévodu z Buckinghamu a Normanby.

Big Ben

Jako Big Ben se většinou označuje celá věž, ve skutečnosti se ovšem jedná o Velký zvon (Great Bell) v Elizabeth Tower, která je součástí Westminsterského paláce.

Tower Bridge

Tower Bridge je visutý zvedací most vedoucí přes řeku Temži, kde stojí od roku 1894. Denně zde přejede více než 40 000 aut. Na každé straně stojí jedna věž, ve kterých najdete výstavu se stálou expozicí nejen o historii mostu.

Tower Bridge

Ušetřit na vstupech lze s aplikací Go City

Jak aplikace Go City funguje?

Aplikace Go City je vaším klíčem k objevování Londýna. Stáhněte si zdarma do svého zařízení Apple nebo Android a poté podle pokynů v potvrzovacím e-mailu synchronizujte lístek s aplikací. Jakmile dorazíte do Londýna, vše, co musíte udělat, je ukázat svůj průkaz na každé atrakci.

Výlety v Londýně

 

Jak ušetřit na vstupech v Londýně

Vstupenka all inclusive -ušetřete až 50 % na nejlepších londýnských atrakcích každý den Vaší cesty. Klikněte zde.

Napsat komentář