Silvestr 2018 v Beskydech- Horský Hotel Čeladenka již za 2123,-kč za osobu

 

Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. Jen pár minut jízdy autem se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná.

K vybavení hotelu patří hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domůy, hotelová recepce, klimatizovaná hotelová restaurace s dětským koutkem, Lobby bar, klimatizované kongresové centrum, dětský venkovní hrací koutek, venkovní sportoviště (tenis, fotbal, basketbal, volejbal), letní terasy a venkovní bazén. Součástí resortu jsou též Lesní lázně.

Welness Hotel Čeladná

 Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, psacím stolem, bezpečnostní schránkou, trezorem na notebook a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Některé pokoje mají také bezbariérový přístup.  

Pokoje Hotel Čeladná

Stravování dle výběru hosta formou snídaně, polopenze, plná penze nebo light all inclusive. Jídlo si můžete vychutnat v hotelové restauraci a k dispozici jsou také obědové balíčky a speciální dietní menu.

Ve všech prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Ostatní zařízení a služby, které lze využívat za příplatek: sauna, vířivka, masáže, tenisový kurt a lyžařská škola. Lze využívat neplacené parkoviště.

Další informace o termínech a cenách

Co máte v ceně

– ubytování v komfortně vybavených pokojích (o druhu ubytování rozhoduje hoteliér dle obsazenosti areálu)
– stravování formou polopenze – snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo výběrem ze tří menu
– 1x hodinový vstup do Lesních lázní (infrasauna, vířivka, Kneippův chodník)
– 30% sleva na služby v Lesních lázních
– 20% sleva na služby v BODIZ SPA
– 10% sleva v hotelové restauraci
– zdarma využití dětského hřiště, sportovního hřiště
– zdarma zapůjčení sezónního sportovního vybavení
– zdarma parkování u hotelu, zdarma WiFi
– zdarma zapůjčení a úschova horských kol
– zdarma vystavení Beskydy Card – možnost slev např. 20% SKI resort Ostravice, 10% SKI areál Červený kámen Kopřivnice, 20% SKI Bílá, 20% SKI areál Mezivodí, 20% SKI areál Palkovice
– sleva na zapůjčení vozítek Airwheel

Napsat komentář