Apartmánový Dům Mecsek, Termální Lázně, Harkány za 213,-kč

Apartmánový Dům Mecsek, Termální Lázně, Harkány, Maďarsko

Číslo termínu: 171 202 560  
Termín zájezdu: 31.3. – 1.4.2019 (2 dny / 1 noc)  
Doprava: Vlastní  
Strava Bez stravy  
Celková cena za osobu od: 213 Kč

Termíny a kalkulace zde

Klasické apartmánové domy nacházejí v klidné části Harkány, 400 m od termálních lázní.  Harkány jsou známé především pro  věhlas účinné termální vody, která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí. 
Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.
 Hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti 

Zmodernizovaný lázeňský areál o rozloze 13,5 ha je charakteristický klidnou a příjemnou atmosférou. Lázně mají dvě části – rekreační a léčebnou. K dispozici jsou otevřené i kryté bazény s termální – léčivou vodou a bazénkem pro perličkovou koupel, bazén pro plavce, sauna, odpočívárna.

Dětem je k dispozici tobogán, brouzdaliště a dětské hřiště. Teplota léčivé vody je 36–45 °C, teplota vody v bazénu pro plavce je 24–27 °C.  Za přijatelné cenye možné si   objednat speciální léčebné procedury jako elektroléčbu, masáže, masážní koupele apod. Termální areál nabízí vynikající možnosti stravování ve více než 30 restauracích a bufetech.

K ubytování je k dispozici 10 dvoulůžkových apartmánů s terasou (balkonem), kuchyní, ledničkou, vlastní sociální zařízení, TV

Cena nezahrnuje stravování. Hosté pro stravování mohou využít malou kuchyň.

Termín a délka pobytu závisí na klientovi.

Cena zahrnuje ubytování, ručníky, povlečení, parkoviště u apartmánu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu.

 

 

Napsat komentář