Bulharsko, Slunečné pobřeží 8 dní za 8410,- kč

Slunečné pobřeží

Oblíbená destinace  Bulharsko, Slunečné pobřeží

Číslo termínu: 170 815 143  
Termín zájezdu: 9.6. – 16.6.2019 (8 dní)  
Doprava: Letecky  
Strava Snídaně  
Celková cena za osobu od: 8 490 Kčza 1 500 Kč s chytrou zálohou  

 

Objednat nezávazně

Nově zrekonstruovaný hotel Ivana Palace se nachází v oblíbeném a  vyhledávaném letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku . Hotel je vzdálen jen 350 m od čisté písčité pláže. V blízkosti hotelu  se také nachází obchody, restaurace a bary.

Hotel Ivana Palace je vybaven prostornou vstupní halou s recepcí, trezory, směnárnou, autopůjčovnou, hlavní restaurací, lobby barem, dále také denním barem či barem u bazénu, kadeřnictvím, salónem krásy, konferenční místností pro až 100 osob, prádelnou, obchody a a-la-carte restaurací. Pro klienty hotelu  Ivana Palace je k dispozici Wi-Fi ve společných prostorech i v pokojích zdarma.

Hotelov= posezení

K vybavení hotelu patří 2 lůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek, cca 24m2. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi, telefonem, mini ledničkou, satelitní TV, balkonem se stolkem a židlemi, sociálním zařízením (WC, koupelna s vanou, nebo sprchou), vysoušečem vlasů.

pokoje Hotelu Ivana v Bulharsku

Hotel nabízí stravování dvou typů: Snídaně a Polopenze. Pestra nabídka pokrmů je servírována formou bufetu v prostorech hlavní společné restaurace. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena – dle vedení hotelu.

Hotel se nachází cca 350 od písečné pláže, lehátka a slunečníky nejsou zahrnuty v ceně zájezdu.

Pro děti fumguje mini klub.  Oddělení pro děti ve venkovním bazénu, hřiště, vysoké židličky v restauracích, dětské postýlky zdarma.

V hotelu se můžete těšit i na fitness, saunu, vířivku, bazén.

Hotelové Wellness

V ceně pobytu je bazén, lehátka a slunečníky v areálu hotelu, Wi-Fi, parkování (bez ostrahy, omezený počet míst).

Za poplatek můžete využít kadeřnictví, salón krásy, masáže, sauna, vířivka, spa procedury, fitness, služby lékaře, domácí mazlíček (malé zvíře, je nutné schválení hotelu).

Cena nezahrnuje fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje ubytování, leteckou doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

 

Napsat komentář