Tropical Islands v Německu 3 dny za 790,-kč

Tropical Islands v Německu, největší krytý bazén v Evropě

termín 4.1. – 6.1.2019. Doprava autobusem

Číslo termínu: 163 523 131  
Termín zájezdu: 4.1. – 6.1.2019 (3 dny)  
Doprava: Autobus  
Strava Bez stravy  
Celková cena za osobu od: 790 Kč

 

Nezávazná kalkulace zde

Koupání v největším krytém bazénu v Evropě Tropical Islands.  Jeho vnitřní mikroklima je totožné s tropickým podnebím, včetně rostlin. Celodenní zájezd za exotikou do Tropical Islands v Německu.

Kdo by nesnil se ocitnout alespoň na jeden den na pláži prosluněného tropického ostrova! Pokud vám ale schází potřebné desetitisíce na letenku, pak se vydejte do sousedního Německa, kde navštívíte aquapark Tropical Island s plážemi, palmami, saunami, vířivkami a samozřejmě i s tobogány. Ráchání v tropech plné vodních atrakcí bez toho, že byste za tento zážitek dali celé své jmění? Tak to je možné v Tropical Islands v Německu. Tropical Islands je největší krytý aquapark u našich větších sousedů a je jen 60 kilometrů od Berlína.


 

Kousek exotiky nikdy nebyl tak blízko! V aquaparku  zažijete atmosféru opravdových tropů.  Za tímto účelem sem bylo přímo z džungle dovezeno více než 50 tisíc stromů a tropických rostlin, a tak je atmosféra tropického ráje opravdu dokonalá. Pro návštěvníky je zde připravena spousta atrakcí, koupání v křišťálově čisté vodě i tobogány .

Neváhejte a vyměňte zataženou oblohu a sychravé počasí za prosluněné písečné pláže, tropickou lagunu s teplotou vody 32 °C nebo moře s 28 °C.

Zahřát se  můžete i ve spa a sauna komplexu. V areálu  nechybí ani stylový bar a tropická vesnička, kde seženete různé suvenýry. Pokud zatoužíte po troše nadhledu, můžete v horkovzdušném balonu vystoupat do výšky 30 metrů. Od května 2016 je nově otevřený venkovní areál Amazonia – tento areál je doplněn o další bazény a lázeňské atrakce a bude otevřen po celý rok. Jedná se o venkovní celoročně otevřený areál na 35 000 metrech čtverečních. Venkovní ráj je též inspirován tropickým rájem.

Program zájezdu:

1 den :odjezd ze Znojma v 22.30, Jihlava 23,50, Praha 01,40. Následuje tranzit přes hraniční přechod Petrovice a Drážďany.

2 den: příjezd  do Krausnick k aquaparku. Celodenní návštěva aquaparku. Písečné pláže, stanové kempy, laguna s různými atrakcemi, jižní moře – bazén, velký jako čtyři olympijské padesátky, vodopády, tropická vesnice, deštný prales s 50 000 rostlinami a stromy, největší tobogány v Německu a největší saunový komplex v Evropě.

 Teplota vzduchu je 25 °C. Zpět domů se vydáme ve večerních hodinách (cca ve 21.00).

3 den:příjezd do Prahy cca 01.00, Jihlava 03.00, Znojmo 04.00.

Cena obsahuje:dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) – 1x ranní občerstvení v busu – technický doprovod – pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh 120,- Kč/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 150,-/os. Vstupné do areálu Tropického ráje + Amazonie: 950,- Kč: dospělí 780,- Kč: studenti, děti 6 – 14 let, senioři od 65let Vstupné do areálu Tropického ráje + Amazonie Sauny + Spa 1 150,- Kč: dospělí 950,- Kč: studenti, senioři od 65let, děti 6 – 14 let

Info:Vstupné doporučujeme uhradit v CK ABC předem. Urychlí se tím nejen Váš vstup do areálu aquaparku, ale rovněž Vám budou platit uvedené skupinové ceny.

Nástupní místa:Znojmo, Jihlava, Praha, Ústí nad Labem

Napsat komentář